Sklepy internetowe WordPress / Woocommerce

Sklep dla małego i średniego biznesu

WooCommerce to otwarta i darmowa platforma ecommerce, oferowana w postaci rozszerzenia do popularnego systemu WordPress.

WooCommerce obsługuje wszystkie funkcje i działania, potrzebne do prowadzenia działalności handlowej, czyli np. sprzedaż i zarządzanie produktami fizycznymi i wirtualnymi, grupowanie produktów, obsługę zniżek, promocji i kuponów, zarządzanie stanami magazynowymi, opiniowanie produktów, geolokalizację, integrację z Google Analytics itp. Nie ma tu też żadnych ograniczeń, dotyczących ilości produktów, treści czy materiałów. Nic więc dziwnego, że z WooCommerce korzysta obecnie ponad 40% wszystkich sklepów internetowych.

WooCommerce jest zaprojektowany jako platforma modularna, więc choć już wersja podstawowa oferuje większość funkcji potrzebnych przy prowadzeniu sklepu, istnieje również możliwość uzupełnienia lub poszerzenia działania serwisu za pomocą płatnych lub darmowych rozszerzeń, motywów i wtyczek, na przykład o obsługę integracji z różnymi systemami płatności, przelicznikami walut, komunikatorami internetowymi lub serwisami społecznościowymi, obsługę ankiet, pop-upów na stronie, opinii i ocen klientów, spersonalizowane, ostylowane listy mailingowe, remarketing, automatyzację list mailingowych, możliwość indywidualnego przypisywania ról konkretnym administratorom, a także wiele innych funkcji i możliwości.

Skontaktuj się z Greenlogic, a szybko i sprawnie wdrożymy satysfakcjonujące, spersonalizowane dla Twojego biznesu rozwiązania e-commerce oparte na platformie WooCommerce.

Super szybki i przemyślany

Woocommerce to bardzo wygodne, elastyczne i proste w obsłudze rozwiązanie, które z łatwością deklasuje niejedną komercyjną platformę pod względem komfortu i łatwości instalacji i obsługi, jest to również rozwiązanie wyjątkowo niskobudżetowe.

Zaletą jest też pełna integracja z platformą WordPress, co ma znaczenie w sytuacji, gdy sklep internetowy ma być uzupełniony o zaplecze w postaci komplementarnych serwisów, np. forum tematycznego, bazy wiedzy lub po prostu witryny internetowej firmy. WordPress jest platformą intuicyjną i łatwą w obsłudze, a ponieważ WooCommerce działa na podobnym interfejsie, obsługa go nie przysporzy problemów osobom obeznanym z podstawowym działaniem WordPressa.

Zadzwoń do Greenlogic i pozwól nam stworzyć zindywidualizowany, uniwersalny, łatwy w obsłudze i elastyczny sklep internetowy bazujący na platformach WordPress i WooCommerce.

Idealny wygląd na wszystkich urządzeniach

Platforma Woocommerce obsługuje wyświetlanie i obsługę na wszystkich popularnych urządzeniach, na komputerach PC i laptopach, jak i na urządzeniach mobilnych, zarówno od strony użytkowników serwisu, jak i jego administratorów. Woocommerce jest zaprojektowany w technice RWD (Responsive Web Design), więc cały interfejs i wszystkie widoczne dla użytkowników elementy strony dostosowują się do platformy sprzętowej oraz wielkości i rozdzielczości ekranu, z którego korzysta dany użytkownik. Strony internetowe zaprojektowane zgodnie z RWD zachowują wszystkie funkcje i wygodę działania bez względu na to, czy dostęp do nich odbywa się przez przeglądarkę internetową na komputerze, czy z urządzenia mobilnego typu smartfon lub tablet. Wszystkie elementy strony, tj. tekst, grafiki, zdjęcia i elementy interfejsu, dostosowują się do orientacji horyzontalnej lub wertykalnej ekranu tak, by zachować maksymalną czytelność i pełną funkcjonalność serwisu.

Napisz do nas, a nasz zespół doświadczonych fachowców stworzy dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie e-commerce, bazujące na platformach WordPress i WooCommerce, albo doradzi alternatywne rozwiązania, które być może lepiej sprawdzą się przy aktualnych potrzebach biznesowych.

Logo WooCommerce
Responsywne projektowanie stron
polski