Inteligentne aplikacje
(machine learning)

 

Machine Learning pomaga firmom automatycznie pozyskiwać wiedzę z różnych źródeł danych. Pomaga lepiej w zrozumieniu klientów, jak i w spersonalizowaniu wrażeń klientów czy zautomatyzowaniu i usprawnianiu procesów biznesowych.

Jakie korzyści przynosi sztuczna inteligencja?

1

Szybsze podejmowanie decyzji

Korzystaj z zaawansowanych algorytmów do automatyzacji procesów, aby usprawnić podejmowanie decyzji.
2

Innowacja i rozwój

Zapoznaj się z wzorcami danych dla uwolnienia nowych możliwości innowacji i wzrostu.
3

Zdolność adaptacji

Szybkość, z jaką dane mogą być tworzone i aktualizowane przez modele uczenia maszynowego, jest znacznie lepsza niż ludzie mogą sobie poradzić.
4

Przyśpieszenie działalności

Twórz szybsze przepływy pracy, wydajne procesy biznesowe dzięki sztucznej inteligencji i szybciej skaluj swoją firmę.
 

Największą zaletą uczenia maszynowego są możliwości samodzielnego uczenia się i skalowalność - dzięki czemu aplikacje SaaS mogą korzystać z algorytmów dla tysięcy klientów. Z racji tego, że ML uczy się historii wszystkich użytkowników, daje niesamowite możliwości. Np. korzystanie z systemu rekomendacji opartego na preferencjach każdej osoby.

 
W praktyce obecnie używa się rozwiązań opartych o uczenie maszynowe i głębokie w robotyce, automatyce, w procesach produkcyjnych, przy kontroli jakości, agregacji danych, do identyfikacji osób i obiektów, rozpoznawania głosu, czyli wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba automatyzacji procesów lub zadań. Machine learning jest również bardzo użyteczny w branży e-commerce
 
 

Uczenie maszynowe stosowane jest w różnych sektorach: 

Techniki wykorzystujące machine learning

Algorytmy uczenia maszynowego znajdują naturalne wzorce w danych, które generują wgląd i pomagają podejmować lepsze decyzje i przewidywania. Rozważ użycie uczenia maszynowego, gdy masz skomplikowane zadanie lub problem z dużą ilością danych i dużą ilością zmiennych, ale bez istniejącej formuły lub równania.

Technologie używane w machine learningu