Aplikacje dedykowane Java

Idealne dla dużego biznesu

W przypadku biznesu o specyficznej działalności, albo tak dużego, że wykształcił własne procedury i kulturę biznesową, warto zastanowić się nad stworzeniem aplikacji, które będą w idealny sposób działały w obrębie środowiska organizacji, a przy tym umożliwiały jak najlepszą współpracę z rozwiązaniami firm zewnętrznych. Nie mniej istotna jest też możliwość pełnej modyfikacji, skalowania i przystosowywania do zmian technologicznych.

W takich sytuacjach oczywistym rozwiązaniem jest wprowadzenie aplikacji opartych na platformie Java. Zaletą takiego rozwiązania jest olbrzymia ilość platform sprzętowych, na których działa technologia Java, więc dzięki wieloplatformowości potrzebny naszej firmie system może działać nie tylko na komputerach biurowych, ale również na urządzeniach przenośnych lub wbudowanych, jak kasy fiskalne, telewizory i urządzenia internetu rzeczy. Oprócz więc standardowych aplikacji webowych lub przeznaczonych na platformy PC i mobilne, korzystanie z platformy Java mocno usprawnia np. możliwości tworzenia aplikacji kontrolujących oświetlenie, obsługujących czytniki, identyfikatory i karty dostępowe, oprogramowania układowego do stacjonarnych odtwarzaczy multimediów, drukarek, parkomatów, urządzeń medycznych, itp., itd.

Szybkie, bezpieczne oprogramowanie

Środowisko Java to uniwersalne, wszechstronne narzędzie do tworzenia dowolnego właściwie rodzaju aplikacji. Po raz pierwszy Java została publicznie wydana w roku 1995, więc jest systemem bardzo dopracowanym, bezpiecznym i funkcjonalnym. Środowisko Java jest obecnie najczęściej używaną platformą programistyczną, a aplikacje oparte na niej obsługują lub pojawiają się na większości skomputeryzowanych urządzeń użytkowych, w kontrolerach, czujnikach, sprzęcie użytkowym, oprogramowaniu samochodów, telewizorów, robotów, wind, pralek, itp.

Fachowcy z Greenlogic dobiorą najlepsze dla Twojego biznesu technologie, zarówno najnowocześniejsze, jak i sprawdzone przez lata rozwiązania. Priorytetem jest dla nas przede wszystkim spełnienie potrzeb klienta, połączone z zachowaniem najwyższych standardów jakości, bezpieczeństwa i kultury współpracy. Wykorzystujemy dopasowane do danych potrzeb, elastyczne technologie, którymi rozszerzamy niemałe i tak możliwości platformy Java o dodatkowe funkcje i cechy. Nasi projektanci i programiści stworzą na przykład w pełni spersonalizowane i dopasowane do potrzeb Twojego biznesu oprogramowanie Java zintegrowane z technologią baz danych PostgreSQL, albo lekką i szybką, lecz w pełni funkcjonalną, aplikację internetową przy użyciu Spark Framework i AngularJS. Aplikację lub zintegrowany komunikator internetowy dedykowany dla Twojej firmy i jej klientów stworzymy korzystając z oprogramowania RabbitMQ. O skalowalność naszych aplikacji zadbamy używając narzędzia VertX, używając Spring Framework połączymy stworzone dla Twojej firmy programy z urządzeniami internet of things i usługami w chmurze, a wyszukiwanie i usługi analizy danych zintegrujemy z aplikacją przy użyciu platformy Elastic. Wykorzystamy więc wszystkie możliwości, by stworzyć idealnie dopasowane, bezpieczne, zoptymalizowane i sprawnie działające rozwiązanie, odpowiadające jak najdokładniej Twoim potrzebom biznesowym.

Sklepy internetowe powiązane z CRM i zaawansowaną analityką

Nasze rozwiązania integrują nowoczesne technologie z pełnym wsparciem dla czynności i strategii marketingowych, obsługą klienta i tym wszystkim, co decyduje o jego zadowoleniu. Elastyczne, wygodne narzędzia analityczne usprawniają procesy biznesowe i zwiększają rozpoznawalność marki, komfort i satysfakcję klientów, a intuicyjne, przejrzyste i estetyczne interfejsy stworzonych przez nas rozwiązań wpływają pozytywnie na ich użyteczność i oszczędzają Twój czas.

Szerokie możliwości marketingowe

Dedykowane aplikacje i rozwiązania oparte na platformie Java umożliwiają obsługę, wsparcie i wdrożenie kompleksowych działań marketingowych, które mogą odbywać się w tle normalnego działania aplikacji. Oprócz możliwości pozyskiwania standardowych informacji marketingowych, związanych z normalną aktywnością użytkownika, istnieje możliwość rozszerzenia ich rodzaju i zakresu za pośrednictwem bardzo różnych metod, które uzależnione są głównie od aktualnych potrzeb biznesowych. Istnieje np. możliwość korzystania ze zintegrowanych z urządzeniem czujników, mierników itp. Dzięki takiemu podejściu, istnieje możliwość zdobycia i wykorzystania zestawów informacji, które nie byłyby dostępne w przypadku standardowych działań.

Liczne integracje (płatności, kurierzy, systemy reklamowe)

Popularność i użyteczność platformy Java sprawiła, że swoje wsparcie dla niej oferuje większość operatorów, usługodawców IT, bramek, pośredników itp. Dzięki temu aplikacje stworzone na platformie Java można z łatwością dopasować i zintegrować z innymi rozwiązaniami, zarówno tymi najpopularniejszymi, jak z niszowymi. Java to też gwarancja poprawnego działania na wszystkich platformach sprzętowych, w tym systemach wbudowanych.

Nowoczesna, skalowalna technologia

Systemy oparte na platformie Java są interoperacyjne, uniwersalne i skalowalne. Java jest aktualizowana często, a poprawki bezpieczeństwa i usprawnienia funkcji publikowane są na bieżąco. Odpowiednio przygotowane aplikacje oparte o platformę Java są lekkie i pozbawione ograniczeń, wynikających np. ze zwiększenia ilości transakcji, przyszłego rozwoju biznesu itp.

Skontaktuj się z nami, a stworzymy dedykowane dla Twojego biznesu aplikacje, zintegrujemy Twoje obecne rozwiązania z potrzebnymi przy projekcie usługami, oraz doradzimy co do możliwości usprawnienia procesów i modernizacji Twoich projektów tak, by stały się maksymalnie konkurencyjne nawet na bardzo dynamicznym i kapryśnym rynku.

Apache Spark - big data
Logo Angular JS
polski