Projektowanie aplikacji mobilnych (PWA)

Projektowanie aplikacji internetowych

Proste procesy biznesowe i świetne narzędzia leżą u podstaw dobrze prosperujących firm, a jednak bardzo często sposób ich tworzenia traktowany jest bezplanowo. Źle zaprojektowane aplikacje webowe negatywnie wpływają na codzienne czynności, zmniejszając wydajność oraz motywację pracowników, a także utrudniają przepływ informacji powodując chaos w zarządzaniu i niemoc decyzyjną.

Mieliśmy okazję realizować nie tylko strony internetowe, ale także systemy typu: CMS, CRM, czy aplikacje dla banków, biur nieruchomości i biur podróży. Współtworzyliśmy platformy ticketingowe wdrożone na wielu polskich stadionach Ekstraklasy oraz Międzynarodowych Targach Poznańskich. Zebrane doświadczenie daje nam łatwość w tworzeniu dedykowanych rozwiązań sprawdzających się przez wiele lat.

Aplikacje mobilne

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem aplikacji mobilnych dla systemów iOS oraz Android. Tworzymy aplikacje natywne napisane od podstaw w języku programowania, który odpowiada danemu systemowi, jak i aplikacje hybrydowe, tworzone z wykorzystaniem spersonalizowanych narzędzi online. Od koncepcji, przez szkice interaktywne i projekt graficzny, po pełen branding w odpowiednich marketach.

Na potrzeby testów makiet responsywnych oraz aplikacji mobilnych stworzyliśmy własne laboratorium, w którego skład wchodzą urządzenia z systemem iOS (iPhone 4s, 5, 6, iPad 2, iPad mini 2, iPad Air 2) oraz Android (Galaxy S3, Xperia E3, LG Swift L7, Lenovo Yoga 10 HD+). Dzięki temu mamy pewność, że realizowane przez nas produkty spełnią Twoje oczekiwania.

Jeżeli posiadasz gotowy projekt możemy również oprogramować aplikację mobilną.

Progressive Web Apps

PWA to nowoczesny standard tworzenia aplikacji internetowych do zastosowania na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych. Zastosowanie technologii Progressive Web Apps to możliwość tworzenia jednej aplikacji na wszystkie systemy operacyjne i urządzenia. Oprogramowanie takie działa po prostu jako strona internetowa, którą można uruchomić poprzez każdą współczesną przeglądarkę.

Założenia tej technologii zakładają przy tym, że powstałe przy jej pomocy aplikacje będą szybkie i niezawodne, co wymusza precyzję ich wykonania i oszczędność zasobów. Aplikacje, stworzone w oparciu o PWA mają też jak najbardziej przypominać normalne aplikacje mobilne pod względem funkcjonalności, a ich zaletą jest możliwość integracji z funkcjami urządzenia, czyli np. wyświetlaniem ikony aplikacji na pulpicie telefonu, czy pokazywaniem powiadomień.

Skontaktuj się z Greenlogic, a stworzymy szytą na miarę, wydajną aplikację internetową, a także zadbamy o jej aktualizacje, by była bezpieczna dla użytkowników i Twojej firmy, jak również przeszkolimy Twój zespół w sprawnym korzystaniu z nowego systemu.

Znane aplikacje mobilne
polski