Specjalista ds. SEO

GREENLOGIC Software House od 2009 roku dba o rozwój firm w Internecie, dostarczając wysokiej jakości projekty UI/UX oraz tworząc dedykowane oprogramowanie wspierające procesy biznesowe. Nasz zespół tworzą osoby doświadczone i pasjonujące się życiem. Eksperci w swoich dziedzinach, którzy potwierdzili swoją skuteczność pracując w wielu firmach i branżach. Zatrudniamy projektantów, programistów, analityków, specjalistów SEO i copywriterów z bogatym doświadczeniem.

Realizowaliśmy projekty, z których codziennie korzystają setki tysięcy osób: Travelplanet.pl, Wrocław.pl, Hotele24.pl, Aero.pl, Travelone.pl, CodesWholesale.com

Współpracowaliśmy z: MCI Group, Hartenberg Holding, Uniqly, Roche AS, Coindeal.com, CCIG Group,  Travelplanet.pl, Zdrowegeny.pl, Wrocław.pl, Aero.pl, Travelone.pl, CodesWholesale.com, Carlsberg, Eurobank, Triumph, Danone, IBM, Politechnika Wrocławska, ITI Group, Elpigaz, Einhell, Teta, Betard, SHH, Controlling Systems i wieloma innymi firmami.

Czym się zajmujemy?

  • Software Development. Tworzymy dedykowane aplikacje (JAVA, Python, Go, JS),
  • UI/UX Design. Projektujemy strony www oraz aplikacje mobilne (iOS / Android),
  • Front End Development. Zmieniam projekty graficzne w makiety HTML5 + CSS3,
  • SEM (SEO / PPC). Zwiększamy widoczność stron www w wynikach wyszukiwania Google oraz obsługujemy kampanie płatne,
  • SEO Copywriting. Piszemy wysokiej jakości teksty w 3 językach: PL, EN, DE.

 Miejsce: ul. Krupnicza 13 (tuż obok Narodowego Forum Muzyki), Wrocław

Obecnie szukamy:

Specjalisty ds. SEO

Zadania:

  • Przygotowywanie analiz, audytów stron, raportów miesięcznych
  • Monitorowanie i wdrażanie najnowszych wytycznych od Google
  • Tworzenie strategii działań SEO oraz jej wdrażanie w serwisach klientów,
  • Prowadzenie bieżących działań SEO (analiza, linkowanie, komunikacja z klientem)
  • Poszukiwanie i testowanie narzędzi wspomagających pracę i optymalizację działań
  • Organizacja zadań związanych z pozyskiwaniem treści pod potrzeby SEO
  • Współpraca z działem IT Greenlogic oraz ich klientów
  • Realizacja nowych serwisów www w oparciu o Wordpress

Czego oczekujemy:

  • Minimum 2 lat doświadczenia na stanowisku SEO
  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy
  • Podstawowej znajomości narzędzi Google Analytics, Google Tag Manager
  • Znajomości HTML / CSS
  • Dobrej znajomości: Ahrefs, Majestic, Google Search Console
  • Dobra znajomość Wordpress
  • Języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane:

  • Dobra znajomość technicznego SEO
  • Znajomość podstaw JavaScript lub innych języków programowania
  • Znajomość Screaming Frog, DeepCrawl, Sitebulb

Oferujemy:

  • Pracę w ścisłym centrum Wrocławia,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Dobre wynagrodzenie i stałe półroczne podwyżki,
  • Dostęp do różnego rodzaju narzędzi analitycznych, również Twoich ulubionych,
  • Możliwość wdrożenia własnych pomysłów oraz rozwiązań,
  • Codzienną włoską kawę z ekspresu i cotygodniową włoską pizzę,
  • Wyjazdy integracyjne (nasza firma posiada pensjonat nad polskim morzem)

Osoby zainteresowane stażem proszone są o przesłanie swojego CV ze zdjęciem na adres [email protected] z dopiskiem w temacie wiadomości: Specjalista ds. SEO

Miło nam będzie, gdy napiszesz kilka słów o sobie, czym się interesujesz i dlaczego to właśnie Ciebie szukamy! W przesłanej aplikacji (CV) powinna się znaleźć klauzula:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).