Praktyki studenckie w dziale SEO/SEM

GREENLOGIC Agencja eCommerce od 2009 roku dba o rozwój firm w Internecie, dostarczając wysokiej jakości projekty graficzne, optymalizując ścieżki sprzedażowe sklepów internetowych oraz tworząc oprogramowanie wspierające procesy biznesowe.

Nasz zespół tworzą osoby doświadczone i pasjonujące się życiem. Eksperci w swoich dziedzinach, którzy potwierdzili swoją skuteczność pracując w wielu firmach i branżach. Zatrudniamy projektantów, programistów, analityków, specjalistów SEO i copywriterów z bogatym doświadczeniem.

Realizowaliśmy projekty, z których codziennie korzystają setki tysięcy osób: Travelplanet.pl, Wrocław.pl, Hotele24.pl, Aero.pl, Travelone.pl, CodesWholesale.com

Współpracowaliśmy z: Carlsberg, Eurobank, Triumph, Danone, IBM, Politechnika Wrocławska, ITI Group, Elpigaz, Einhell, Teta, Betard, SHH, Controlling Systems, Bank Pocztowy, Airport Wrocław, Międzynarodowe Targi Poznańskie, TETA, Triada Dom i wiele innych.

Czym się zajmujemy?

  • UI/UX Design. Projektujemy strony www oraz aplikacje mobilne (iOS / Android),
  • Optymalizacja konwersji. Zwiększamy sprzedaż sklepów internetowych,
  • Badania usability. Usprawniamy użyteczność stron i aplikacji,
  • Front End Development. Zmieniam projekty graficzne w makiety HTML5 + CSS3,
  • Software Development. Tworzymy dedykowane aplikacje (PHP i JAVA),
  • SEM (SEO $ PPC). Zwiększamy widoczność stron www w wynikach wyszukiwania Google,
  • SEO Copywriting. Piszemy wysokiej jakości teksty w 3 językach: PL, EN, DE.

Poszukujemy kandydatek/kandydatów na bezpłatne praktyki studenckie w Dziale SEO/SEM w naszym biurze we Wrocławiu

Miejsce: ul. Krupnicza 13 - nowoczesne, klimatyzowane biuro w samym centrum miasta (tuż obok Narodowego Forum Muzyki).

Czas trwania praktyk: 1-3 miesiące, z możliwością dalszej współpracy stałej.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie w realizacji projektów SEO/SEM,
  • wsparcie przy analizie danych i przygotowywaniu raportów,
  • tworzenie treści o różnej tematyce,
  • inne zadania dotyczące tematyki SEO/SEM w zależności od umiejętności i zainteresowań.

Wymagania:

  • systematyczność i samodzielność,
  • biegła znajomość Internetu,
  • znajomość MS Excel (Numbers),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (w mowie i piśmie),
  • chęć rozwoju osobistego, uśmiech i pozytywne nastawienie do życia :)

Dodatkowe atuty:

  • znajomość zagadnień SEO/SEM,
  • znajomość technologii budowania stron www (HTML i CSS),
  • znajomość różnych platform CMS (WP, Joomla, Drupal i inne),
  • znajomość Google Analytics i Google Search Console.

Oferujemy:

  • szerokie możliwości rozwoju w branży marketingu internetowego,
  • pracę w ścisłym centrum Wrocławia,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość kontynuacji kariery po zakończeniu stażu,
  • referencje i zaświadczenie o odbytym stażu.
  • codzienną włoską kawę z ekspresu i cotygodniową włoską pizzę!

Osoby zainteresowane stażem proszone są o przesłanie swojego CV ze zdjęciem na adres praca@greenlogic.pl z dopiskiem w temacie wiadomości: Praktyka w Dziale SEO/SEM

Miło nam będzie, gdy napiszesz kilka słów o sobie, czym się interesujesz i dlaczego to właśnie Ciebie szukamy! W przesłanej aplikacji (CV) powinna się znaleźć klauzula:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”

Oferta jest skierowana do studentów 2, 3, 4 lub 5 roku studiów. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

polski